
-28 %
IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPIAMKAS0003
- Тегло: 12.05kg
45.19€ (88.39лв.)
62.58€ (122.40лв.)
без ДДС: 37.66€ (73.66лв.)
Етикети:
IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, DLPIAMKAS0003
, IAMS
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, цена IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, оферти IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, ревю IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, промоция IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, поръчай IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg мнения
, IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, iams {ucfirst}храна за кучета
, оригинален IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, гаранция IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка IAMS for Vitality Adult Large Breed - dry dog food - 12 kg
, IAMS цена
, IAMS промоция
, IAMS отстъпка
, IAMS Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, IAMS DLPIAMKAS0003 характеристики
, IAMS DLPIAMKAS0003 спецификации
, IAMS DLPIAMKAS0003 review
, IAMS DLPIAMKAS0003 сравнение
, IAMS DLPIAMKAS0003 отзиви
, IAMS DLPIAMKAS0003 намаление
| Series : | IAMS for Vitality |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Weight: | 12 kg |
| Pet specific needs: | Active |
| Package type: | Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Additional features: | Enhanced activity, Muscle building, General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Chicken |
| Fat content: | 13% |
| Protein: | 23% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Crude ash: | 5.9% |










