





I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SHPIX3MV
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.54kg
25.66€ (50.18лв.)
без ДДС: 21.38€ (41.82лв.)
Етикети:
I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, SHPIX3MV
, IBOX
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, цена I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, оферти I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, ревю I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, промоция I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, онлайн магазин I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, поръчай I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE мнения
, I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, ibox {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, гаранция I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, бърза доставка I-BOX X3 GAMING HEADPHONES WITH MICROPHONE
, IBOX цена
, IBOX промоция
, IBOX отстъпка
, IBOX Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, IBOX SHPIX3MV характеристики
, IBOX SHPIX3MV спецификации
, IBOX SHPIX3MV review
, IBOX SHPIX3MV сравнение
, IBOX SHPIX3MV отзиви
, IBOX SHPIX3MV намаление
| Weight: | 345 g |
| Product colour: | Black, Red |
| Cable length: | 2 m |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Wearing style: | Head-band |
| Foldable: | No |
| Volume control: | Buttons |
| Product type: | Headset |
| Connectivity technology: | Wired |
| Bluetooth: | No |
| USB connectivity: | Yes |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| 2.5 mm connector: | No |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





