


-39 %



HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black, Cherry colour – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CS-HYTE-Y70TTI-RB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.05kg
515.05€ (1,007.35лв.)
842.81€ (1,648.39лв.)
без ДДС: 429.21€ (839.46лв.)
![]() |
12 x 48.64 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, CS-HYTE-Y70TTI-RB
, Hyte
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, цена HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, оферти HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, ревю HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, промоция HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, онлайн магазин HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, поръчай HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour мнения
, HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, hyte {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, гаранция HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, бърза доставка HYTE Y70 Touch Infinite Midi Tower Black
, Cherry colour
, Hyte цена
, Hyte промоция
, Hyte отстъпка
, Hyte Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB характеристики
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB спецификации
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB review
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB сравнение
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB отзиви
, Hyte CS-HYTE-Y70TTI-RB намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Full-Height expansion slots: | 4 |
| Half-Height expansion slots: | 7 |
| Number of 2.5" bays: | 4 |
| Maximum CPU cooler height: | 18 cm |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Number of expansion slots: | 11 |
| Maximum PSU length: | 23.5 cm |
| On/off button: | Yes |
| Tempered glass panel(s): | Yes |
| Maximum graphics card length: | 42.2 cm |
| Product colour: | Black, Cherry colour |
| Form factor: | Midi Tower |
| Supported motherboard form factors: | EATX, micro ATX, ITX, ATX |
| Type: | PC |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Height: | 470 mm |
| Depth: | 470 mm |
| Width: | 320 mm |
| Cables included: | PCIe |
| Multi-touch: | Yes |
| Touchscreen type: | Capacitive |
| Built-in display: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Display resolution: | 682 x 2560 pixels |
| Display diagonal: | 37.9 cm (14.9") |
| Display type: | LCD |
| Supported HDD sizes: | 3.5" |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Side radiator sizes supported: | 140, 360 mm, 120, 280 |
| Top fans diameters supported: | 140, 120 |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Side fans diameters supported: | 140 mm, 120 mm |
| Top radiator sizes supported: | 120, 280 mm, 140, 360 |
| Number of side fans supported (max): | 3 |
| Bottom fans diameters supported: | 140 mm, 120 mm |
| Number of top fans supported (max): | 3 |
| Number of bottom fans supported (max): | 3 |
| Rear radiator sizes supported: | 140 mm, 120 mm |
| Rear fans diameters supported: | 120 mm, 140 mm |
| Power supply included: | No |








