





HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27" L-11GD ART – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: L-11GD ART
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.90kg
54.77€ (107.12лв.)
без ДДС: 45.64€ (89.26лв.)
Етикети:
HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, L-11GD ART
, ART
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, цена HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, оферти HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, ревю HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, промоция HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, онлайн магазин HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, поръчай HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART мнения
, HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, art {ucfirst}стойки
, оригинален HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, гаранция HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, бърза доставка HOLDER FOR 1 LED/LCD MONITOR 13-27 L-11GD ART
, ART цена
, ART промоция
, ART отстъпка
, ART Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, ART L-11GD ART характеристики
, ART L-11GD ART спецификации
, ART L-11GD ART review
, ART L-11GD ART сравнение
, ART L-11GD ART отзиви
, ART L-11GD ART намаление
| Easy to install: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Depth: | 521 mm |
| Height: | 406 mm |
| Width: | 120 mm |
| Rotation function: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Mounting: | Clamp |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size: | 33 cm (13") |
| Maximum weight capacity: | 7 kg |
| Number of displays supported: | 1 |
| Maximum screen size: | 68.6 cm (27") |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Mounting type: | Desk |
| Suitable for TV: | Yes |





