











HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPHLTMIP0003
- Тегло: 0.22kg
- SKU: DLPHLTMIP0003
13.30€ (26.00лв.)
без ДДС: 11.08€ (21.67лв.)
Етикети:
HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, DLPHLTMIP0003
, Hilton
, Офис
, Дом & Градина
, купете HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, цена HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, оферти HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, ревю HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, промоция HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, онлайн магазин HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, поръчай HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml мнения
, HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, hilton {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, гаранция HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, бърза доставка HILTON Bamboo - bowl for dog and cat – 260ml
, Hilton цена
, Hilton промоция
, Hilton отстъпка
, Hilton Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Hilton DLPHLTMIP0003 характеристики
, Hilton DLPHLTMIP0003 спецификации
, Hilton DLPHLTMIP0003 review
, Hilton DLPHLTMIP0003 сравнение
, Hilton DLPHLTMIP0003 отзиви
, Hilton DLPHLTMIP0003 намаление
EAN: 5902205063956
Technical Specifications
| Non-slip feet | Yes |
| Additional information | Product sent in a random colour variant |
| Material | Bamboo |
| Product category | Bowl |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For cat |
| Category | For dog |
| Weight | 80 g |
| Volume | 260 ml |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Warnings | Do not leave the toy within reach of children. |
| Warnings | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged. |
| Warnings | The toy should be used under the supervision of the owner. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.5 x 17.5 x 5.5 cm
Weight: 0.216 kg
