
HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPHLSKAS0005
- Тегло: 3.05kg
38.94€ (76.16лв.)
без ДДС: 32.45€ (63.47лв.)
Етикети:
HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, DLPHLSKAS0005
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, цена HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, оферти HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, ревю HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, промоция HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, поръчай HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg мнения
, HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, гаранция HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка HILL'S Science Plan Puppy Small & Mini - dry dog food - 3 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLPHLSKAS0005 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0005 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0005 review
, Hill's DLPHLSKAS0005 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0005 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0005 намаление
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Small (2-10 kg), X-Small (< 4kg) |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Teeth, Protection of muscle mass, Bone structure, Proper digestion |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 3 kg |
| Preservative free: | Y |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Puppy |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health, Skin & coat |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Soy free: | No data available |
| Pet food flavor: | Chicken, Turkey |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Growth period |
| Series : | Hill's Science Plan |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Main flavor: | Turkey, Chicken |
| Protein: | 29.8% |
| Fat content: | 19.4% |










