





















Havit MG1503 pistol hand massager
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: FIRHAVMAS0001
- Тегло: 1.26kg
- SKU: FIRHAVMAS0001
31.22€ (61.07лв.)
без ДДС: 26.02€ (50.89лв.)
Етикети:
Havit MG1503 pistol hand massager
, FIRHAVMAS0001
, HAVIT
, Електроуреди
, купете Havit MG1503 pistol hand massager
, цена Havit MG1503 pistol hand massager
, оферти Havit MG1503 pistol hand massager
, ревю Havit MG1503 pistol hand massager
, промоция Havit MG1503 pistol hand massager
, онлайн магазин Havit MG1503 pistol hand massager
, поръчай Havit MG1503 pistol hand massager
, Havit MG1503 pistol hand massager мнения
, Havit MG1503 pistol hand massager сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, havit {ucfirst}електроуреди
, оригинален Havit MG1503 pistol hand massager
, гаранция Havit MG1503 pistol hand massager
, бърза доставка Havit MG1503 pistol hand massager
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, HAVIT FIRHAVMAS0001 характеристики
, HAVIT FIRHAVMAS0001 спецификации
, HAVIT FIRHAVMAS0001 review
, HAVIT FIRHAVMAS0001 сравнение
, HAVIT FIRHAVMAS0001 отзиви
, HAVIT FIRHAVMAS0001 намаление
EAN: 6939119043438
MPN: MG1503
Technical Specifications
| Massage types | Vibration massage |
| Massage types | Beat massage |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic handles | Yes |
| Proper use | Universal |
| Material | ABS |
| Vibrating function | Yes |
| Number of heads | 1 head(s) |
| Adjustable intensity | Yes |
| Built-in display | No |
| Handle(s) | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Rotational speed | 3000 RPM |
| Infrared heat | No |
| Product colour | Black |
| Heat function | No |
| Control type | Buttons |
| Vibration amplitude (max) | 6 mm |
| USB charging | Yes |
| Battery life | 240 min |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Power source type | Battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging time | 3.5 h |
| Cordless | Yes |
| Battery type | Built-in |
| Width | 63 mm |
| Depth | 168.5 mm |
| Weight | 700 g |
| Height | 238.5 mm |
| Package height | 270 mm |
| Package weight | 1.02 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 83 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power adapter included | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.5 x 27.5 x 20.5 cm
Weight: 1.26 kg

