













Havit KB902L - gaming keyboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVKLA0002
- Тегло: 1.30kg
- SKU: GAMHAVKLA0002
62.47€ (122.18лв.)
без ДДС: 52.06€ (101.82лв.)
Етикети:
Havit KB902L - gaming keyboard
, GAMHAVKLA0002
, HAVIT
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Havit KB902L - gaming keyboard
, цена Havit KB902L - gaming keyboard
, оферти Havit KB902L - gaming keyboard
, ревю Havit KB902L - gaming keyboard
, промоция Havit KB902L - gaming keyboard
, онлайн магазин Havit KB902L - gaming keyboard
, поръчай Havit KB902L - gaming keyboard
, Havit KB902L - gaming keyboard мнения
, Havit KB902L - gaming keyboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, havit {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Havit KB902L - gaming keyboard
, гаранция Havit KB902L - gaming keyboard
, бърза доставка Havit KB902L - gaming keyboard
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, HAVIT GAMHAVKLA0002 характеристики
, HAVIT GAMHAVKLA0002 спецификации
, HAVIT GAMHAVKLA0002 review
, HAVIT GAMHAVKLA0002 сравнение
, HAVIT GAMHAVKLA0002 отзиви
, HAVIT GAMHAVKLA0002 намаление
EAN: 6939119026349
MPN: KB902L
Technical Specifications
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Detachable cable | Yes |
| Keyboard number of keys | 88 |
| Product colour | Red |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Backlight type | RGB LED |
| Backlight | Yes |
| Power source type | USB |
| Keyboard weight | 990 g |
| Cable length | 1.8 m |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 368 x 144 x 45 mm |
| Connectivity technology | Wired |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Device interface | USB |
| Recommended usage | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not use in a humid environment. |
| Warnings | Protect against mechanical overload. |
| Warnings | Avoid contact with liquids. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 42 x 20 cm
Weight: 1.3 kg
