













Havit I62 wireless on-ear headphones White
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERHAVSLU0022
- Тегло: 0.39kg
- SKU: PERHAVSLU0022
26.10€ (51.05лв.)
без ДДС: 21.75€ (42.54лв.)
Етикети:
Havit I62 wireless on-ear headphones White
, PERHAVSLU0022
, HAVIT
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Havit I62 wireless on-ear headphones White
, цена Havit I62 wireless on-ear headphones White
, оферти Havit I62 wireless on-ear headphones White
, ревю Havit I62 wireless on-ear headphones White
, промоция Havit I62 wireless on-ear headphones White
, онлайн магазин Havit I62 wireless on-ear headphones White
, поръчай Havit I62 wireless on-ear headphones White
, Havit I62 wireless on-ear headphones White мнения
, Havit I62 wireless on-ear headphones White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, havit {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Havit I62 wireless on-ear headphones White
, гаранция Havit I62 wireless on-ear headphones White
, бърза доставка Havit I62 wireless on-ear headphones White
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, HAVIT PERHAVSLU0022 характеристики
, HAVIT PERHAVSLU0022 спецификации
, HAVIT PERHAVSLU0022 review
, HAVIT PERHAVSLU0022 сравнение
, HAVIT PERHAVSLU0022 отзиви
, HAVIT PERHAVSLU0022 намаление
EAN: 6939119027124
MPN: I62
Technical Specifications
| Weight | 187 g |
| Microphone included | Yes |
| Product type | Wireless headphones |
| Oven control type | Buttons |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Product colour | White |
| Wearing style | Head-band |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery capacity | 400 mAh |
| Charging time | 2.5 h |
| Continuous audio playback time | 8 h |
| Charging source | USB Type-C |
| Warnings | The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
| Warnings | Read the user manual before use. |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.1 x 20.6 x 25.8 cm
Weight: 0.39 kg

