





Havit HV-MS951GT wireless mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: HV-MS951GT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.10kg
17.29€ (33.82лв.)
без ДДС: 14.41€ (28.18лв.)
Етикети:
Havit HV-MS951GT wireless mouse
, HV-MS951GT
, HAVIT
, Мишки
, Периферия
, купете Havit HV-MS951GT wireless mouse
, цена Havit HV-MS951GT wireless mouse
, оферти Havit HV-MS951GT wireless mouse
, ревю Havit HV-MS951GT wireless mouse
, промоция Havit HV-MS951GT wireless mouse
, онлайн магазин Havit HV-MS951GT wireless mouse
, поръчай Havit HV-MS951GT wireless mouse
, Havit HV-MS951GT wireless mouse мнения
, Havit HV-MS951GT wireless mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, havit {ucfirst}мишки
, оригинален Havit HV-MS951GT wireless mouse
, гаранция Havit HV-MS951GT wireless mouse
, бърза доставка Havit HV-MS951GT wireless mouse
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, HAVIT HV-MS951GT характеристики
, HAVIT HV-MS951GT спецификации
, HAVIT HV-MS951GT review
, HAVIT HV-MS951GT сравнение
, HAVIT HV-MS951GT отзиви
, HAVIT HV-MS951GT намаление
| Product colour: | Black, Blue |
| Ergonomic design: | Yes |
| Form factor: | Right-hand |
| Surface coloration: | Pattern |
| Shooting distance: | 10 m |
| Depth: | 102 mm |
| Height: | 37 mm |
| Width: | 56 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Buttons quantity: | 6 |
| Scroll type: | Wheel |
| Movement detection technology: | Optical |
| Purpose: | Gaming |
| Number of scroll wheels: | 1 |





