









Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0035
- Тегло: 0.42kg
- SKU: GAMHAVSLU0035
24.40€ (47.71лв.)
без ДДС: 20.33€ (39.76лв.)
Етикети:
Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, GAMHAVSLU0035
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, цена Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, оферти Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, ревю Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, промоция Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, онлайн магазин Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, поръчай Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black мнения
, Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, гаранция Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, бърза доставка Havit HV-H2212U headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0035 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0035 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0035 review
, HAVIT GAMHAVSLU0035 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0035 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0035 намаление
EAN: 6950676208740
MPN: Fuxi-H5dblack
Technical Specifications
| Height | 175 mm |
| Depth | 75 mm |
| Weight | 273 g |
| Width | 180 mm |
| Works with Playstation 5 | Yes |
| Works with Playstation 4 | Yes |
| Works with Xbox Series X|S | Y |
| Control unit type | In-line control unit |
| Control type | Buttons |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Gaming |
| Cable length | 2.1 m |
| Product type | Headset |
| Product colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | 1 |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Impedance | 32 Ω |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit | 5 cm |
| Headphone sensitivity | 105 dB +/- 3 dB |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.5 x 22 x 18.5 cm
Weight: 0.42 kg





