





Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H2230BG
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.47kg
38.87€ (76.02лв.)
без ДДС: 32.39€ (63.35лв.)
Етикети:
Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, H2230BG
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, цена Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, оферти Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, ревю Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, промоция Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, онлайн магазин Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, поръчай Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming мнения
, Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, гаранция Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, бърза доставка Havit H2230BG headphones/headset Wired Head-band Gaming
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT H2230BG характеристики
, HAVIT H2230BG спецификации
, HAVIT H2230BG review
, HAVIT H2230BG сравнение
, HAVIT H2230BG отзиви
, HAVIT H2230BG намаление
| Weight: | 238 g |
| Product colour: | Grey, White |
| Product type: | Headset |
| Recommended usage: | Gaming |
| Wearing style: | Head-band |
| Headset type: | Binaural |
| USB connectivity: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| USB port type: | USB Type-C |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Shooting distance: | 10 m |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -38 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit: | 5 cm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Material: | Leather, Foam |





