









Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0037
- Тегло: 0.45kg
- SKU: GAMHAVSLU0037
26.30€ (51.45лв.)
без ДДС: 21.92€ (42.87лв.)
Етикети:
Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, GAMHAVSLU0037
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, цена Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, оферти Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, ревю Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, промоция Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, онлайн магазин Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, поръчай Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, Havit H2043U - gaming headphones (black and white) мнения
, Havit H2043U - gaming headphones (black and white) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, гаранция Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, бърза доставка Havit H2043U - gaming headphones (black and white)
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0037 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0037 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0037 review
, HAVIT GAMHAVSLU0037 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0037 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0037 намаление
EAN: 6939119080532
MPN: H2043Ubw
Technical Specifications
| Depth | 100 mm |
| Width | 180 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 328.7 g |
| Safety warning | Avoid contact with water., Keep away from sources of heat. |
| Designed for children | No |
| Product type | Headphones |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Cable length | 2.1 m |
| Market segment | Consumer |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |
| Microphone sensitivity | 38 dB |
| Microphone type | Boom |
| Headphone sensitivity | 116 dB |
| Driver unit | 5 cm |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 16 Ω |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 22.5 x 11 cm
Weight: 0.45 kg




