











Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0014
- Тегло: 0.46kg
- SKU: GAMHAVSLU0014
26.14€ (51.12лв.)
без ДДС: 21.78€ (42.60лв.)
Етикети:
Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, GAMHAVSLU0014
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, цена Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, оферти Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, ревю Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, промоция Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, онлайн магазин Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, поръчай Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black мнения
, Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, гаранция Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, бърза доставка Havit H2040d headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0014 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0014 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0014 review
, HAVIT GAMHAVSLU0014 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0014 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0014 намаление
EAN: 6939119065140
MPN: H2040d
Technical Specifications
| Backlight colour | Multicolour |
| Plug and Play | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Product type | Headset |
| Cable length | 2.1 m |
| Recommended usage | Gaming |
| Backlight | Yes |
| Cable colour | Black |
| Wearing style | Head-band |
| Virtual surround | Yes |
| Product colour | Black |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Impedance | 20 Ω |
| Driver unit | 5 cm |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 113 dB |
| Material | Foam |
| Material | Leather |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25.7 x 11.4 x 20.7 cm
Weight: 0.462 kg


