
Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H2039BG(Limited Edition)
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.16kg
53.54€ (104.72лв.)
без ДДС: 44.62€ (87.27лв.)
Етикети:
Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, H2039BG(Limited Edition)
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, цена Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, оферти Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, ревю Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, промоция Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, онлайн магазин Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, поръчай Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones мнения
, Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, гаранция Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, бърза доставка Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Gaming headphones
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) характеристики
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) спецификации
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) review
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) сравнение
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) отзиви
, HAVIT H2039BG(Limited Edition) намаление
| Backlight colour: | Multicolour |
| Product colour: | Black, Red |
| Recommended usage: | Gaming |
| Product type: | Set |
| Package contents: | Headphones |
| Battery capacity: | 500 mAh |
| Depth: | 123 mm |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Cable length: | 1.6 m |
| Width: | 63 mm |
| Weight: | 57 g |
| Bluetooth: | Yes |
| Material: | ABS |
| Height: | 39 mm |
| RGB backlighting: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Warnings: | Do not use while charging. |
| Depth: | 92 mm |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Weight: | 341 g |
| Width: | 195 mm |
| Battery capacity: | 1050 mAh |
| Bluetooth: | Yes |
| Height: | 205 mm |
| Battery recharge time: | 3 h |
| 3.5 mm jack input: | 1 |
| Latency: | 25 ms |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 111 dB |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Impedance: | 32 Ω |
| USB charging: | Yes |





