











Havit H2038U - gaming headphones, black and white
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0011
- Тегло: 0.55kg
- SKU: GAMHAVSLU0011
33.86€ (66.23лв.)
без ДДС: 28.22€ (55.19лв.)
Етикети:
Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, GAMHAVSLU0011
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, цена Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, оферти Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, ревю Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, промоция Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, онлайн магазин Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, поръчай Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, Havit H2038U - gaming headphones
, black and white мнения
, Havit H2038U - gaming headphones
, black and white сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, гаранция Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, бърза доставка Havit H2038U - gaming headphones
, black and white
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0011 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0011 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0011 review
, HAVIT GAMHAVSLU0011 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0011 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0011 намаление
EAN: 6939119068257
MPN: H2038U
Technical Specifications
| Recommended usage | Gaming |
| Product type | Headset |
| Frequency | 20 - 20000 Hz |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Headphone sensitivity | 114 dB |
| Wearing style | Head-band |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connector | USB 2.0 |
| Microphone type | Boom |
| Warnings | Do not use while charging. |
| Driver unit | 5 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.2 x 22 x 28.4 cm
Weight: 0.554 kg




