


-31 %



Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H2015F
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.45kg
29.27€ (57.24лв.)
42.14€ (82.43лв.)
без ДДС: 24.39€ (47.70лв.)
Етикети:
Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, H2015F
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, цена Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, оферти Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, ревю Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, промоция Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, онлайн магазин Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, поръчай Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming мнения
, Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, гаранция Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, бърза доставка Havit H2015F Headset Wired Head-band Gaming
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT H2015F характеристики
, HAVIT H2015F спецификации
, HAVIT H2015F review
, HAVIT H2015F сравнение
, HAVIT H2015F отзиви
, HAVIT H2015F намаление
| Product colour: | Black, Red |
| Recommended usage: | Gaming |
| Cable length: | 2.2 m |
| Wearing style: | Head-band |
| Product type: | Headset |
| Headset type: | Binaural |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Microphone sensitivity: | -41 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Driver unit: | 5.3 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 103 dB |
| Impedance: | 32 Ω |





