











Havit H2015E - gaming headphones, black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0022
- Тегло: 0.49kg
- SKU: GAMHAVSLU0022
38.76€ (75.81лв.)
без ДДС: 32.30€ (63.17лв.)
Етикети:
Havit H2015E - gaming headphones
, black
, GAMHAVSLU0022
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit H2015E - gaming headphones
, black
, цена Havit H2015E - gaming headphones
, black
, оферти Havit H2015E - gaming headphones
, black
, ревю Havit H2015E - gaming headphones
, black
, промоция Havit H2015E - gaming headphones
, black
, онлайн магазин Havit H2015E - gaming headphones
, black
, поръчай Havit H2015E - gaming headphones
, black
, Havit H2015E - gaming headphones
, black мнения
, Havit H2015E - gaming headphones
, black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit H2015E - gaming headphones
, black
, гаранция Havit H2015E - gaming headphones
, black
, бърза доставка Havit H2015E - gaming headphones
, black
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0022 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0022 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0022 review
, HAVIT GAMHAVSLU0022 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0022 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0022 намаление
EAN: 6939119066987
MPN: H2015E
Technical Specifications
| Cable length | 2.1 m |
| Headset type | Binaural |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| Product colour | Black |
| Wearing style | Head-band |
| Connectivity technology | Wired |
| Bluetooth | No |
| 3.5 mm connector | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Warnings | Do not use while charging. |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone sensitivity | 120 dB |
| Driver unit | 5.3 cm |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.6 x 30.4 x 12.1 cm
Weight: 0.486 kg




