


-31 %



Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H2002E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.47kg
41.42€ (81.02лв.)
59.65€ (116.67лв.)
без ДДС: 34.52€ (67.52лв.)
Етикети:
Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, H2002E
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, цена Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, оферти Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, ревю Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, промоция Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, онлайн магазин Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, поръчай Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming мнения
, Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, гаранция Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, бърза доставка Havit H2002E Headset Wired Head-band Gaming
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT H2002E характеристики
, HAVIT H2002E спецификации
, HAVIT H2002E review
, HAVIT H2002E сравнение
, HAVIT H2002E отзиви
, HAVIT H2002E намаление
| Weight: | 298 g |
| Product colour: | Purple, White |
| Product type: | Headset |
| Detachable cable: | Yes |
| Cable length: | 2 m |
| Recommended usage: | Gaming |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Headset type: | Binaural |
| Wearing style: | Head-band |
| Bluetooth: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 114 dB |





