











Havit H2002D Gaming headphones White, red
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0005
- Тегло: 0.48kg
- SKU: GAMHAVSLU0005
42.83€ (83.76лв.)
без ДДС: 35.69€ (69.80лв.)
Етикети:
Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, GAMHAVSLU0005
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, цена Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, оферти Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, ревю Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, промоция Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, онлайн магазин Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, поръчай Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, Havit H2002D Gaming headphones White
, red мнения
, Havit H2002D Gaming headphones White
, red сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, гаранция Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, бърза доставка Havit H2002D Gaming headphones White
, red
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0005 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0005 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0005 review
, HAVIT GAMHAVSLU0005 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0005 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0005 намаление
EAN: 6950676214147
MPN: H2002d
Technical Specifications
| Product colour | Red |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Detachable cable | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Gaming |
| Headset type | Binaural |
| Protection features | Scratch resistant |
| Bluetooth | No |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Brand compatibility | Any brand |
| 2.5 mm connector | No |
| Microphone type | Boom |
| Warnings | Do not use while charging. |
| Warnings | Avoid contact with water. |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
| Driver unit | 5.3 cm |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Impedance | 64 Ω |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27.2 x 30.4 x 13.7 cm
Weight: 0.478 kg

