











Havit Fuxi-H7 - gaming headphones, black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMHAVSLU0034
- Тегло: 0.78kg
- SKU: GAMHAVSLU0034
65.88€ (128.85лв.)
без ДДС: 54.90€ (107.38лв.)
Етикети:
Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, GAMHAVSLU0034
, HAVIT
, TV & Електроника
, купете Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, цена Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, оферти Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, ревю Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, промоция Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, онлайн магазин Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, поръчай Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black мнения
, Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, havit {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, гаранция Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, бърза доставка Havit Fuxi-H7 - gaming headphones
, black
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HAVIT GAMHAVSLU0034 характеристики
, HAVIT GAMHAVSLU0034 спецификации
, HAVIT GAMHAVSLU0034 review
, HAVIT GAMHAVSLU0034 сравнение
, HAVIT GAMHAVSLU0034 отзиви
, HAVIT GAMHAVSLU0034 намаление
EAN: 6939119040000
MPN: Fuxi-H7
Technical Specifications
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| Product colour | Black |
| Package contents | Headphones |
| Microphone type | Boom |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Warnings | Do not use while charging. |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
| Warnings | Avoid contact with water. |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Latency | 28 ms |
| Height | 201 mm |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Battery capacity | 750 mAh |
| Weight | 240 g |
| Battery recharge time | 2 h |
| Material | ABS |
| Material | Cotton |
| Material | Textile |
| Impedance | 32 Ω |
| Bluetooth range | 10 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| USB charging | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Width | 86 mm |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Battery lifetime | 18 h |
| Length | 173 mm |
| Driver diameter | 40 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 20 x 23.5 cm
Weight: 0.775 kg
