





Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Fuxi-H3
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.41kg
43.09€ (84.28лв.)
без ДДС: 35.91€ (70.23лв.)
Етикети:
Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, Fuxi-H3
, HAVIT
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, цена Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, оферти Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, ревю Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, промоция Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, онлайн магазин Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, поръчай Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black) мнения
, Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black) сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, havit {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, гаранция Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, бърза доставка Havit Fuxi-H3 gaming headphones (black)
, HAVIT цена
, HAVIT промоция
, HAVIT отстъпка
, HAVIT Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, HAVIT Fuxi-H3 характеристики
, HAVIT Fuxi-H3 спецификации
, HAVIT Fuxi-H3 review
, HAVIT Fuxi-H3 сравнение
, HAVIT Fuxi-H3 отзиви
, HAVIT Fuxi-H3 намаление
| Recommended usage: | Gaming |
| Headset type: | Binaural |
| Product colour: | Black |
| Wearing style: | Head-band |
| Product type: | Headset |
| USB port type: | USB Type-C |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| USB connectivity: | Yes |
| Operating time: | 23 h |
| Shooting distance: | 10 m |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit: | 4 cm |
| Impedance: | 17 Ω |
| Headphone sensitivity: | 106 dB |
| Material: | Leather, Foam |





