





Hand blender Adler AD 4620 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AD 4620
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.25kg
33.31€ (65.15лв.)
без ДДС: 27.76€ (54.29лв.)
Етикети:
Hand blender Adler AD 4620
, AD 4620
, Adler
, Миксери & Пасатори
, Кухненски уреди
, купете Hand blender Adler AD 4620
, цена Hand blender Adler AD 4620
, оферти Hand blender Adler AD 4620
, ревю Hand blender Adler AD 4620
, промоция Hand blender Adler AD 4620
, онлайн магазин Hand blender Adler AD 4620
, поръчай Hand blender Adler AD 4620
, Hand blender Adler AD 4620 мнения
, Hand blender Adler AD 4620 сравнение
, евтин Миксери & Пасатори
, топ Миксери & Пасатори
, най-добър Миксери & Пасатори
, нов Миксери & Пасатори
, adler {ucfirst}миксери & пасатори
, оригинален Hand blender Adler AD 4620
, гаранция Hand blender Adler AD 4620
, бърза доставка Hand blender Adler AD 4620
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Миксери & Пасатори
, миксери & пасатори в българия
, миксери & пасатори techmag
, онлайн поръчка Миксери & Пасатори
, магазин за Миксери & Пасатори
, топ оферти Миксери & Пасатори
, Adler AD 4620 характеристики
, Adler AD 4620 спецификации
, Adler AD 4620 review
, Adler AD 4620 сравнение
, Adler AD 4620 отзиви
, Adler AD 4620 намаление
| Type: | Hand blender |
| Product colour: | White |
| Blade material: | Stainless steel |
| AC input frequency: | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Maximum power: | 800 W |
| Power: | 500 W |
| Power source: | AC |
| Weight: | 920 g |
| Pot capacity: | 0,75 l |
| Number of speeds: | 2 |
| Speed control type: | Mechanical |
| Whisk: | Yes |
| Accessories included in set: | Container with chopper, measuring cup |
| Special nozzle: | Yes |





