





Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHS530/00
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.77kg
62.12€ (121.50лв.)
без ДДС: 51.77€ (101.25лв.)
Етикети:
Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, BHS530/00
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, цена Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, оферти Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, ревю Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, промоция Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, онлайн магазин Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, поръчай Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series мнения
, Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, гаранция Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, бърза доставка Hair straightener PHILIPS BHS 530/00 5000 series
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHS530/00 характеристики
, Philips BHS530/00 спецификации
, Philips BHS530/00 review
, Philips BHS530/00 сравнение
, Philips BHS530/00 отзиви
, Philips BHS530/00 намаление
| Hanging type: | Hanging ring |
| Product colour: | Silver |
| Ceramic coating: | Yes |
| Hangable: | Yes |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Plate width: | 2.5 cm |
| Hair straightening: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Hair curling: | No |
| Temperature (max): | 230 °C |
| Ceramic heating system: | Yes |
| Technology: | Warm |
| Number of heating levels: | 12 |
| Hair texturizing: | No |
| Type: | Straightening iron |
| Ionic function: | Yes |
| Warm-up time: | 30 s |
| Temperature (min): | 120 °C |
| Built-in display: | No |
| Key lock: | Yes |
| Auto power off after: | 30 min |
| Swivel cord: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Ready indicator: | Yes |
| Cord length: | 1.8 m |









