





Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver, Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 09649-1316
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.65kg
39.47€ (77.19лв.)
без ДДС: 32.89€ (64.33лв.)
Етикети:
Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, 09649-1316
, Wahl
, За мъжа
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, цена Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, оферти Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, ревю Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, промоция Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, онлайн магазин Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, поръчай Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black мнения
, Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black сравнение
, евтин За мъжа
, топ За мъжа
, най-добър За мъжа
, нов За мъжа
, wahl {ucfirst}за мъжа
, оригинален Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, гаранция Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, бърза доставка Hair clipper WAHL Chrome Pro Cordless 09649-1316 Silver
, Black
, Wahl цена
, Wahl промоция
, Wahl отстъпка
, Wahl За мъжа
, за мъжа в българия
, за мъжа techmag
, онлайн поръчка За мъжа
, магазин за За мъжа
, топ оферти За мъжа
, Wahl 09649-1316 характеристики
, Wahl 09649-1316 спецификации
, Wahl 09649-1316 review
, Wahl 09649-1316 сравнение
, Wahl 09649-1316 отзиви
, Wahl 09649-1316 намаление
| Battery charge time (AC): | 20 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Mains power: | Yes |
| Battery lifetime: | 1 h |
| Product colour: | Silver |
| Minimum hair length: | 1.5 mm |
| Number of length steps: | 12 |
| Maximum hair length: | 2.5 cm |
| Package height: | 239 mm |
| Package width: | 155 mm |
| Package depth: | 70 mm |
| Package weight: | 630 g |
| Power supply included: | Y |
| Hair comb: | Yes |
| Travel pouch: | Yes |
| Interchangeable caps: | Y |
| Hair clipper : | 1 |
| Cleaning brush: | Yes |
| Scissors: | Yes |





