















Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSIGCEUPS0008
- Тегло: 9.37kg
- SKU: ZSIGCEUPS0008
174.49€ (341.28лв.)
без ДДС: 145.41€ (284.40лв.)
![]() |
12 x 16.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, ZSIGCEUPS0008
, Green Cell
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, цена Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, оферти Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, ревю Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, промоция Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s) мнения
, Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, green cell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Green Cell UPS08 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1000 VA 700 W 4 AC outlet(s)
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 характеристики
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 спецификации
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 review
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 сравнение
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 отзиви
, Green Cell ZSIGCEUPS0008 намаление
EAN: 5902701419745
MPN: UPS08
Technical Specifications
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1000 kVA |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 700 W |
| Response time | 6 ms |
| Waveform | Pure sine |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Weight | 8 kg |
| Depth | 146 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 350 mm |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Serial interface | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| AC outlet types | IEC 320 |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery recharge time | 8 h |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 40.5 x 35 cm
Weight: 9.37 kg

