





















Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSIGCEUPS0013
- Тегло: 4.28kg
- SKU: ZSIGCEUPS0013
64.25€ (125.66лв.)
без ДДС: 53.54€ (104.72лв.)
Етикети:
Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, ZSIGCEUPS0013
, Green Cell
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, цена Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, оферти Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, ревю Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, промоция Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, онлайн магазин Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, поръчай Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s) мнения
, Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, green cell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, гаранция Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, бърза доставка Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 6.5 kVA 360 W 2 AC outlet(s)
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 характеристики
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 спецификации
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 review
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 сравнение
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 отзиви
, Green Cell ZSIGCEUPS0013 намаление
EAN: 5904326375581
MPN: UPSLM360
Technical Specifications
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Output power capacity | 6.5 kVA |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Waveform | Pseudo sine |
| Output power | 360 W |
| Product colour | Black |
| Form factor | Tower |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery voltage | 12 V |
| Cold start | Yes |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.5 x 33.3 x 22.5 cm
Weight: 4.28 kg
