
Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIGCEUPS0020
- Тегло: 12.49kg
- SKU: ZSIGCEUPS0020
204.29€ (399.55лв.)
без ДДС: 170.24€ (332.96лв.)
![]() |
12 x 19.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, ZSIGCEUPS0020
, Green Cell
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, цена Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, оферти Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, ревю Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, промоция Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, онлайн магазин Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, поръчай Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s) мнения
, Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, green cell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, гаранция Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, бърза доставка Green Cell uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 kVA 1050 W 5 AC outlet(s)
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 характеристики
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 спецификации
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 review
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 сравнение
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 отзиви
, Green Cell ZSIGCEUPS0020 намаление
EAN: 5904326375659
MPN: UPSLP1050
Technical Specifications
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 1050 W |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Waveform | Pure sine |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Product colour | Black |
| Form factor | Tower |
| AC outlets quantity | 5 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Cold start | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48 x 29 x 24 cm
Weight: 12.49 kg

