





















Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSAGCEPRZ0015
- Тегло: 5.93kg
- SKU: ZSAGCEPRZ0015
252.67€ (494.18лв.)
без ДДС: 210.56€ (411.82лв.)
![]() |
12 x 23.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, ZSAGCEPRZ0015
, Green Cell
, Авто-Мото Хоби
, купете Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, цена Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, оферти Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, ревю Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, промоция Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, онлайн магазин Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, поръчай Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black мнения
, Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black сравнение
, евтин Авто-Мото Хоби
, топ Авто-Мото Хоби
, най-добър Авто-Мото Хоби
, нов Авто-Мото Хоби
, green cell {ucfirst}авто-мото хоби
, оригинален Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, гаранция Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, бърза доставка Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus power adapter/inverter Auto Black
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Авто-Мото Хоби
, авто-мото хоби в българия
, авто-мото хоби techmag
, онлайн поръчка Авто-Мото Хоби
, магазин за Авто-Мото Хоби
, топ оферти Авто-Мото Хоби
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 характеристики
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 спецификации
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 review
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 сравнение
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 отзиви
, Green Cell ZSAGCEPRZ0015 намаление
EAN: 5904326374577
MPN: INVGC24P3000LCD
Technical Specifications
| Power supply type | Auto |
| USB ports quantity | 1 |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output power | 3000 W |
| Efficiency | 85% |
| Output voltage | 230 V |
| Input voltage | 24 V |
| Supplementary power connectors | 2 |
| Purpose | Car inverter |
| Power current type | DC-to-AC |
| Power plug type | Type F |
| Detachable power connectors | Yes |
| Polarity reverse circuit protection | Yes |
| Cooling type | Active |
| LED indicators | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Built-in fan | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Display type | LCD |
| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | DC |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 44.8 x 15.3 cm
Weight: 5.93 kg

