





















Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIGCEAKU0063
- Тегло: 1.56kg
- SKU: ZSIGCEAKU0063
63.31€ (123.83лв.)
без ДДС: 52.76€ (103.19лв.)
Етикети:
Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, ZSIGCEAKU0063
, Green Cell
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, цена Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, оферти Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, ревю Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, промоция Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, онлайн магазин Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, поръчай Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah мнения
, Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, green cell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, гаранция Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, бърза доставка Green Cell LFPGC12V12AH UPS battery Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) 12.8 V 12 Ah
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 характеристики
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 спецификации
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 review
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 сравнение
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 отзиви
, Green Cell ZSIGCEAKU0063 намаление
EAN: 5904326374881
MPN: LFPGC12V12AH
Technical Specifications
| Maximum discharge current | 20 A |
| Battery voltage | 12.8 V |
| Product colour | Green |
| Product colour | Black |
| Battery life | 10 year(s) |
| Battery capacity | 153.6 Wh |
| Battery capacity | 12 Ah |
| Battery technology | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) |
| Width | 155 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 155 x 100 x 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 2 kg |
| Height | 100 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.3 x 17.9 x 13.3 cm
Weight: 1.56 kg
