





Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EVGC021A2275
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.07kg
612.12€ (1,197.20лв.)
без ДДС: 510.10€ (997.67лв.)
![]() |
12 x 57.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, EVGC021A2275
, Green Cell
, Зареждане на електрически превозни средства
, Авто-Мото Хоби
, купете Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, цена Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, оферти Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, ревю Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, промоция Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, онлайн магазин Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, поръчай Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED мнения
, Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED сравнение
, евтин Зареждане на електрически превозни средства
, топ Зареждане на електрически превозни средства
, най-добър Зареждане на електрически превозни средства
, нов Зареждане на електрически превозни средства
, green cell {ucfirst}зареждане на електрически превозни средства
, оригинален Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, гаранция Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, бърза доставка Green Cell EVGC021A2275 electric vehicle charging station Grey Aluminium Wall 3 Built-in display LED
, Green Cell цена
, Green Cell промоция
, Green Cell отстъпка
, Green Cell Зареждане на електрически превозни средства
, зареждане на електрически превозни средства в българия
, зареждане на електрически превозни средства techmag
, онлайн поръчка Зареждане на електрически превозни средства
, магазин за Зареждане на електрически превозни средства
, топ оферти Зареждане на електрически превозни средства
, Green Cell EVGC021A2275 характеристики
, Green Cell EVGC021A2275 спецификации
, Green Cell EVGC021A2275 review
, Green Cell EVGC021A2275 сравнение
, Green Cell EVGC021A2275 отзиви
, Green Cell EVGC021A2275 намаление
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Over current protection: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Power source type: | AC |
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Direct current failure monitoring: | Yes |
| Vehicle charging standard: | Mode 3 |
| Vehicle connection plug: | Type 2 |
| Mechanical impact protection code: | IK10 |
| Housing colour: | Grey |
| Display technology: | LED |
| LED indicators: | Error, Activity, Power, Fault, Charging |
| Built-in display: | Yes |
| Mounting type: | Wall |
| Housing material: | Aluminium |
| Cable colour: | Black |
| Integrated energy meter: | Yes |
| Integrated charging cable: | Yes |
| Maximum operating current per phase: | 32 A |
| Maximum operating power (single-phase): | 7.2 kW |
| Maximum operating power (three-phase): | 22 kW |
| Maximum operating current (three-phase): | 32 A |
| Number of phases: | 3 |
| Minimum operating power (single-phase): | 1.4 kW |
| Maximum charging power: | 22000 W |
| Three-phase output voltage supported: | 400 V |
| Single-phase output voltage supported: | 230 V |
| Weight: | 6.72 kg |
| Depth: | 73 mm |
| Width: | 211 mm |
| Charging cable length: | 7.5 m |
| Height: | 338 mm |






