



Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDGJEKWS0060
- Тегло: 51.10kg
- SKU: AGDGJEKWS0060
645.36€ (1,262.21лв.)
без ДДС: 537.80€ (1,051.85лв.)
![]() |
12 x 60.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, AGDGJEKWS0060
, Gorenje
, Електроуреди
, купете Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, цена Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, оферти Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, ревю Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, промоция Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, онлайн магазин Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, поръчай Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White мнения
, Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, gorenje {ucfirst}електроуреди
, оригинален Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, гаранция Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, бърза доставка Gorenje GKS6C71WF Freestanding cooker with oven White
, Gorenje цена
, Gorenje промоция
, Gorenje отстъпка
, Gorenje Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Gorenje AGDGJEKWS0060 характеристики
, Gorenje AGDGJEKWS0060 спецификации
, Gorenje AGDGJEKWS0060 review
, Gorenje AGDGJEKWS0060 сравнение
, Gorenje AGDGJEKWS0060 отзиви
, Gorenje AGDGJEKWS0060 намаление
EAN: 3838782932137
MPN: GKS6C71WF
Technical Specifications
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Rotary |
| Product type | Freestanding cooker |
| Control position | Front / Top front |
| Integrated clock | Yes |
| Storage compartment | Yes |
| On/off light | Yes |
| Clock type | Electronic |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Energy consumption (forced convection) | 0.8 kWh |
| Energy consumption (conventional) | 0.98 kWh |
| Width | 600 mm |
| Weight | 47.7 kg |
| Depth | 600 mm |
| Height | 850 mm |
| Package weight | 51 kg |
| Package height | 952 mm |
| Package depth | 718 mm |
| Package width | 676 mm |
| Pizza tray | Yes |
| Number of baking trays | 2 |
| Hob timer | Yes |
| Timer touch control | Yes |
| Oven timer | Yes |
| Warnings | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs. |
| Warnings | During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| Warnings | Do not store flammable materials near the unit. |
| Defrost function | Yes |
| Top, bottom & fan | Yes |
| Grill with fan | Yes |
| Fast heat | Yes |
| Oven net capacity | 71 L |
| Grill | Yes |
| Number of glass door panels | 2 |
| Cleaning technology | AquaClean |
| Oven size | Medium |
| Oven position | Bottom |
| Oven power source | Electric |
| Pizza making function | Yes |
| Number of oven grids | 1 |
| Number of ovens | 1 |
| Grill heating element type | Infrared heating element |
| Hob type | Gas |
| Electronic ignition | Yes |
| Top surface type | Enamelled |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 2 power | 3000 W |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 1 power | 1000 W |
| Gas type | Butane/Natural gas |
| Cooking zone 2 position | Right front |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Cooking zone 4 power | 1900 W |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Wok burner | No |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 3 power | 1900 W |
| Electronic ignition type | One hand ignition |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 71.8 x 67.6 x 95.2 cm
Weight: 51.1 kg


