





















Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDGJEKWS0040
- Тегло: 43.90kg
- SKU: AGDGJEKWS0040
628.73€ (1,229.69лв.)
без ДДС: 523.94€ (1,024.74лв.)
![]() |
12 x 59.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, AGDGJEKWS0040
, Gorenje
, Електроуреди
, купете Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, цена Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, оферти Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, ревю Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, промоция Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, онлайн магазин Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, поръчай Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A мнения
, Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, gorenje {ucfirst}електроуреди
, оригинален Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, гаранция Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, бърза доставка Gorenje GECS5C70WA cooker Freestanding cooker Coil hob White A
, Gorenje цена
, Gorenje промоция
, Gorenje отстъпка
, Gorenje Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Gorenje AGDGJEKWS0040 характеристики
, Gorenje AGDGJEKWS0040 спецификации
, Gorenje AGDGJEKWS0040 review
, Gorenje AGDGJEKWS0040 сравнение
, Gorenje AGDGJEKWS0040 отзиви
, Gorenje AGDGJEKWS0040 намаление
EAN: 3838782619755
MPN: GECS5C70WA
Technical Specifications
| Product colour | White |
| Display type | LED |
| Control type | Rotary |
| Control type | Buttons |
| Built-in display | Yes |
| Integrated clock | Yes |
| Product type | Freestanding cooker |
| Handle colour | Silver |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Annual energy consumption | 0.98 kWh |
| Energy consumption (conventional) | 0.8 kWh |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Depth | 594 mm |
| Weight | 40.7 kg |
| Width | 500 mm |
| Height | 850 mm |
| Package depth | 718 mm |
| Package height | 952 mm |
| Package width | 576 mm |
| Package weight | 43.9 kg |
| Number of baking trays | 1 |
| Number of oven racks | 1 |
| Baking tray | Yes |
| Oven rack | Yes |
| Warnings | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs. |
| Warnings | Do not store flammable materials near the unit. |
| Warnings | During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| Grill | Yes |
| Number of ovens | 1 |
| Defrost function | Yes |
| Oven net capacity | 70 L |
| Oven power source | Electric |
| Pizza making function | Yes |
| Oven position | Bottom |
| Oven size | Medium |
| Hob type | Coil hob |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 diameter | 180 mm |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 power | 1700 W |
| Cooking zone 4 power | 2000 W |
| Cooking zone 2 position | Right front |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 1 type | Dual zone |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Wok burner | No |
| Cooking zone 2 power | 1200 W |
| Cooking zone 3 power | 120 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 4 diameter | 250 mm |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 2 diameter | 145 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 69.5 x 57.6 x 95.2 cm
Weight: 43.9 kg


