





















GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGOPKSP0011
- Тегло: 0.37kg
- SKU: SIAGOPKSP0011
335.21€ (655.61лв.)
без ДДС: 279.34€ (546.34лв.)
![]() |
12 x 31.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, SIAGOPKSP0011
, Go-Pro
, Фото & Видео
, купете GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, цена GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, оферти GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, ревю GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, промоция GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, онлайн магазин GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, поръчай GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g мнения
, GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g сравнение
, евтин Фото & Видео
, топ Фото & Видео
, най-добър Фото & Видео
, нов Фото & Видео
, go-pro {ucfirst}фото & видео
, оригинален GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, гаранция GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, бърза доставка GoPro HERO13 BLACK action sports camera 27.6 MP 5.3K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9) Wi-Fi 121 g
, Go-Pro цена
, Go-Pro промоция
, Go-Pro отстъпка
, Go-Pro Фото & Видео
, фото & видео в българия
, фото & видео techmag
, онлайн поръчка Фото & Видео
, магазин за Фото & Видео
, топ оферти Фото & Видео
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 характеристики
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 спецификации
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 review
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 сравнение
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 отзиви
, Go-Pro SIAGOPKSP0011 намаление
EAN: 810116381616
MPN: CHDHX-131-RW
Technical Specifications
| Voice control | Yes |
| Smartphone support | Yes |
| Night mode | Yes |
| Self-timer | Yes |
| Image processor | GP2 |
| Protection features | Waterproof |
| Protection features | Freeze resistant |
| Product colour | Black |
| Waterproof up to | 10 m |
| Dustproof | Yes |
| Shockproof | Yes |
| Battery capacity | 1900 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 35 °C |
| Height | 50.8 mm |
| Weight | 121 g |
| Depth | 33.6 mm |
| Width | 71.8 mm |
| Weight (including battery) | 154 g |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Frequency band | 24/5 GHz |
| Wi-Fi | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Package height | 226 mm |
| Package depth | 75 mm |
| Package weight | 375 g |
| Package width | 112 mm |
| Cables included | USB Type-C |
| Battery included | Yes |
| Fixing screw(s) included | Yes |
| Mounting buckle | Yes |
| Display diagonal | 5.77 cm (2.27") |
| Touchscreen | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Display | LCD |
| Flip-out screen | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | stereo |
| Audio recording formats | WAV |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Storage media | Memory card |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| USB connector type | USB Type-C |
| Microphone in | Yes |
| AV output | Yes |
| Microphone connectivity | 3.5 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8525890000 |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | MP4 |
| Aspect ratio | 8:7 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Aspect ratio | 9:16 |
| Analog signal format system | PAL |
| Analog signal format system | SECAM |
| Analog signal format system | NTSC |
| HD type | 5.3K Ultra HD |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Slow motion | 4 |
| Slow motion | 2 |
| Slow motion | 8x |
| Time lapse mode | Yes |
| High Dynamic Range Imaging (HDRI) | Yes |
| Digital zoom | 2x |
| Minimum focal length (35mm film equiv) | 12 mm |
| Image stabilizer | Yes |
| F-number (relative aperture) | 2.5 |
| Maximum focal length (35mm film equiv) | 39 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") |
| Image formats supported | JPG |
| Image formats supported | RAW |
| Sensor type | CMOS |
| Total megapixels | 27.6 MP |
| Photo mode | Yes |
| Maximum image resolution | 5599 x 4927 pixels |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.3 x 10.8 x 22.3 cm
Weight: 0.37 kg




