









Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMGORFLD0436
- Тегло: 0.01kg
- SKU: PAMGORFLD0436
18.12€ (35.44лв.)
без ДДС: 15.10€ (29.53лв.)
Етикети:
Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, PAMGORFLD0436
, GOODRAM
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, цена Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, оферти Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, ревю Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, промоция Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, онлайн магазин Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, поръчай Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver мнения
, Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, goodram {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, гаранция Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, бърза доставка Goodram USB UNO3-0160S0R11 USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GOODRAM PAMGORFLD0436 характеристики
, GOODRAM PAMGORFLD0436 спецификации
, GOODRAM PAMGORFLD0436 review
, GOODRAM PAMGORFLD0436 сравнение
, GOODRAM PAMGORFLD0436 отзиви
, GOODRAM PAMGORFLD0436 намаление
EAN: 5908267965320
MPN: UNO3-0160S0R11
Technical Specifications
| Form factor | Capless |
| Housing material | Metal |
| Product colour | Silver |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Depth | 4.7 mm |
| Height | 38 mm |
| Width | 12.5 mm |
| Weight | 4.5 g |
| Compatible operating systems | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Write speed | 20 MB/s |
| Device interface | USB Type-A |
| Read speed | 60 MB/s |
| Capacity | 16 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Yes |
| Package height | 123 mm |
| Package width | 103 mm |
| Package type | Blister |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 0.5 x 12.5 x 10.5 cm
Weight: 0.01 kg
