


-38 %



Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UME3-0160W0R11-V
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
3.30€ (6.45лв.)
5.30€ (10.37лв.)
без ДДС: 2.75€ (5.38лв.)
Етикети:
Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, UME3-0160W0R11-V
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, цена Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, оферти Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, ревю Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, промоция Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, онлайн магазин Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, поръчай Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White мнения
, Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, гаранция Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, бърза доставка Goodram UME3 Valentine USB flash drive 16 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (UME3-0160W0R11-V) White
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V характеристики
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V спецификации
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V review
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V сравнение
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V отзиви
, GOODRAM UME3-0160W0R11-V намаление
| Product colour: | White |
| Form factor: | Cap |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Weight: | 9 g |
| Width: | 55 mm |
| Depth: | 9.6 mm |
| Height: | 21 mm |
| Device interface: | USB Type-A |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 60 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Write speed: | 20 MB/s |
| Capacity: | 16 GB |
| Package type: | Blister |
| Package height: | 123 mm |
| Package width: | 103 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Warnings: | Do not expose to moisture. |





