





















Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMGORFLD0421
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMGORFLD0421
21.37€ (41.80лв.)
без ДДС: 17.81€ (34.83лв.)
Етикети:
Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, PAMGORFLD0421
, GOODRAM
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, цена Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, оферти Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, ревю Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, промоция Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, онлайн магазин Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, поръчай Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise мнения
, Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, goodram {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, гаранция Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, бърза доставка Goodram UME3 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Turquoise
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GOODRAM PAMGORFLD0421 характеристики
, GOODRAM PAMGORFLD0421 спецификации
, GOODRAM PAMGORFLD0421 review
, GOODRAM PAMGORFLD0421 сравнение
, GOODRAM PAMGORFLD0421 отзиви
, GOODRAM PAMGORFLD0421 намаление
EAN: 5908267961452
MPN: UME3-0640CRR11
Technical Specifications
| Form factor | Cap |
| Product colour | Turquoise |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 9.6 mm |
| Height | 21 mm |
| Width | 55 mm |
| Weight | 9 g |
| Compatible operating systems | Windows 2000 SP4+MacOS 10.5.x+Linux v.2.6.x+ |
| Read speed | 60 MB/s |
| Plug and Play | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity | 64 GB |
| Write speed | 20 MB/s |
| Device interface | USB Type-A |
| Package height | 123 mm |
| Package width | 103 mm |
| Package type | Blister |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Avoid impacts and shocks. |
| Warnings | Do not expose to moisture. |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.2 x 12.2 x 1.5 cm
Weight: 0.019 kg
