





Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UME3-1280O0R11
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
27.34€ (53.46лв.)
без ДДС: 22.78€ (44.55лв.)
Етикети:
Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, UME3-1280O0R11
, GOODRAM
, USB памети
, Периферия
, купете Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, цена Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, оферти Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, ревю Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, промоция Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, онлайн магазин Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, поръчай Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange мнения
, Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, goodram {ucfirst}usb памети
, оригинален Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, гаранция Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, бърза доставка Goodram UME3-1280O0R11 USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Orange
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, GOODRAM UME3-1280O0R11 характеристики
, GOODRAM UME3-1280O0R11 спецификации
, GOODRAM UME3-1280O0R11 review
, GOODRAM UME3-1280O0R11 сравнение
, GOODRAM UME3-1280O0R11 отзиви
, GOODRAM UME3-1280O0R11 намаление
| Housing material: | Plastic |
| Product colour: | Orange |
| Form factor: | Capless |
| PIN-secured access: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Password protection: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Height: | 9.6 mm |
| Weight: | 9 g |
| Depth: | 55 mm |
| Width: | 21 mm |
| Write speed: | 20 MB/s |
| Bootable: | No |
| Capacity: | 128 GB |
| Read speed: | 60 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Device interface: | USB Type-A |
| Package depth: | 103 mm |
| Package width: | 123 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





