











Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIAGORSSD0077
- Тегло: 0.02kg
- SKU: DIAGORSSD0077
64.20€ (125.56лв.)
без ДДС: 53.50€ (104.64лв.)
Етикети:
Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, DIAGORSSD0077
, GOODRAM
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, цена Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, оферти Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, ревю Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, промоция Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, онлайн магазин Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, поръчай Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND мнения
, Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, goodram {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, гаранция Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, бърза доставка Goodram SSDPR-PX600-250-80 internal solid state drive 250 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GOODRAM DIAGORSSD0077 характеристики
, GOODRAM DIAGORSSD0077 спецификации
, GOODRAM DIAGORSSD0077 review
, GOODRAM DIAGORSSD0077 сравнение
, GOODRAM DIAGORSSD0077 отзиви
, GOODRAM DIAGORSSD0077 намаление
EAN: 5908267964071
MPN: SSDPR-PX600-250-80
Technical Specifications
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Component for | PC/Laptop |
| Read speed | 3200 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory type | 3D NAND |
| SSD capacity | 250 GB |
| Write speed | 1700 MB/s |
| Maximum operating temperature | 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Minimum operating temperature | -25 °C |
| Height | 80 mm |
| Width | 22 mm |
| Depth | 4 mm |
| Warnings | Protect against moisture. |
| Warnings | Do not disassemble the unit yourself. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1 x 14 x 14 cm
Weight: 0.02 kg
