









Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DIAGORSSD0097
- Тегло: 0.02kg
- SKU: DIAGORSSD0097
311.68€ (609.59лв.)
без ДДС: 259.73€ (507.99лв.)
![]() |
12 x 29.43 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, DIAGORSSD0097
, GOODRAM
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, цена Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, оферти Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, ревю Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, промоция Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, онлайн магазин Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, поръчай Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND мнения
, Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, goodram {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, гаранция Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, бърза доставка Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-02T-80 internal solid state drive M.2 2.05 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GOODRAM DIAGORSSD0097 характеристики
, GOODRAM DIAGORSSD0097 спецификации
, GOODRAM DIAGORSSD0097 review
, GOODRAM DIAGORSSD0097 сравнение
, GOODRAM DIAGORSSD0097 отзиви
, GOODRAM DIAGORSSD0097 намаление
EAN: 5908267965054
MPN: SSDPR-PX700-02T-80
Technical Specifications
| Read speed | 7400 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| NVMe | Yes |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| Write speed | 6500 MB/s |
| NVMe version | 1.4 |
| TBW rating | 1200 |
| TRIM support | Yes |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Memory type | 3D NAND |
| Hot-Plug support | No |
| SSD capacity | 2.05 TB |
| External DDR cache | Yes |
| External DDR cache quantity | 40 MB |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Non-operating shock | 1500 G |
| Maximum non-operating altitude | 0.5 m |
| Height | 2.65 mm |
| Depth | 22 mm |
| Width | 80 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 14 x 1 cm
Weight: 0.02 kg

