











Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIAGORSSD0129
- Тегло: 0.02kg
- SKU: DIAGORSSD0129
78.36€ (153.26лв.)
без ДДС: 65.30€ (127.72лв.)
![]() |
12 x 7.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, DIAGORSSD0129
, GOODRAM
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, цена Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, оферти Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, ревю Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, промоция Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, онлайн магазин Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, поръчай Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND мнения
, Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, goodram {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, гаранция Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, бърза доставка Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-256-80-G3 internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GOODRAM DIAGORSSD0129 характеристики
, GOODRAM DIAGORSSD0129 спецификации
, GOODRAM DIAGORSSD0129 review
, GOODRAM DIAGORSSD0129 сравнение
, GOODRAM DIAGORSSD0129 отзиви
, GOODRAM DIAGORSSD0129 намаление
EAN: 5908267966242
MPN: SSDPR-PX500-256-80-G3
Technical Specifications
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Memory type | 3D NAND |
| TBW rating | 150 |
| Random write (4KB) | 250000 IOPS |
| SSD capacity | 256 GB |
| Random read (4KB) | 80000 IOPS |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Component for | PC/Laptop |
| Read speed | 3200 MB/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| ECC | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Write speed | 1300 MB/s |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Width | 22 mm |
| Weight | 7 g |
| Height | 3.8 mm |
| Depth | 80 mm |
| Package height | 8 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 140 mm |
| Package weight | 22.5 g |
| Warranty period | 3 year(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 0.8 x 14 x 14 cm
Weight: 0.02 kg

