





Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: IRP-K3600D4V64L18S/8G
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.04kg
71.08€ (139.01лв.)
без ДДС: 59.23€ (115.84лв.)
Етикети:
Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, IRP-K3600D4V64L18S/8G
, GOODRAM
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, цена Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, оферти Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, ревю Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, промоция Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, онлайн магазин Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, поръчай Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz мнения
, Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, goodram {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, гаранция Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, бърза доставка Goodram IRDM PRO memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G характеристики
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G спецификации
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G review
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G сравнение
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G отзиви
, GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G намаление
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Memory clock speed: | 3600 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| CAS latency: | 18 |
| Cooling type: | Heatsink |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Product colour: | Black |
| Component for: | PC/Server |
| ECC: | No |
| Package type: | Blister |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |





