


-39 %



Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GR3200D464L22S/16G
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
29.53€ (57.76лв.)
48.34€ (94.54лв.)
без ДДС: 24.61€ (48.13лв.)
Етикети:
Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, GR3200D464L22S/16G
, GOODRAM
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, цена Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, оферти Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, ревю Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, промоция Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, онлайн магазин Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, поръчай Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz мнения
, Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, goodram {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, гаранция Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, бърза доставка Goodram GR3200D464L22S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G характеристики
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G спецификации
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G review
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G сравнение
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G отзиви
, GOODRAM GR3200D464L22S/16G намаление
| Component for: | PC/Server |
| CAS latency: | 22 |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| Internal memory: | 16 GB |
| ECC: | No |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Width: | 133.3 mm |
| Package type: | Blister |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |





