





Goodram CX400 gen.2 2.5" 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SSDPR-CX400-128-G2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.05kg
40.90€ (79.99лв.)
без ДДС: 34.08€ (66.65лв.)
Етикети:
Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, SSDPR-CX400-128-G2
, GOODRAM
, Solid-State Drive (SSD)
, PC компоненти
, купете Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, цена Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, оферти Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, ревю Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, промоция Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, онлайн магазин Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, поръчай Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND мнения
, Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND сравнение
, евтин Solid-State Drive (SSD)
, топ Solid-State Drive (SSD)
, най-добър Solid-State Drive (SSD)
, нов Solid-State Drive (SSD)
, goodram {ucfirst}solid-state drive (ssd)
, оригинален Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, гаранция Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, бърза доставка Goodram CX400 gen.2 2.5 128 GB Serial ATA III 3D TLC NAND
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Solid-State Drive (SSD)
, solid-state drive (ssd) в българия
, solid-state drive (ssd) techmag
, онлайн поръчка Solid-State Drive (SSD)
, магазин за Solid-State Drive (SSD)
, топ оферти Solid-State Drive (SSD)
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 характеристики
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 спецификации
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 review
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 сравнение
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 отзиви
, GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 намаление
| Mean time between failures (MTBF): | 2000000 h |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Interface: | Serial ATA III |
| Component for: | PC |
| NVMe: | No |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Memory type: | 3D TLC NAND |
| SSD capacity: | 128 GB |
| Write speed: | 460 MB/s |
| Storage temperature (T-T): | -45 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Depth: | 69.8 mm |
| Height: | 7 mm |
| Width: | 100 mm |
| Package type: | Blister |





