





Goodram CL100 gen.3 2.5" 120 GB Serial ATA III 3D NAND – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SSDPR-CL100-120-G3
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.05kg
35.23€ (68.91лв.)
без ДДС: 29.36€ (57.42лв.)
Етикети:
Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, SSDPR-CL100-120-G3
, GOODRAM
, Solid-State Drive (SSD)
, PC компоненти
, купете Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, цена Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, оферти Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, ревю Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, промоция Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, онлайн магазин Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, поръчай Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND мнения
, Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND сравнение
, евтин Solid-State Drive (SSD)
, топ Solid-State Drive (SSD)
, най-добър Solid-State Drive (SSD)
, нов Solid-State Drive (SSD)
, goodram {ucfirst}solid-state drive (ssd)
, оригинален Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, гаранция Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, бърза доставка Goodram CL100 gen.3 2.5 120 GB Serial ATA III 3D NAND
, GOODRAM цена
, GOODRAM промоция
, GOODRAM отстъпка
, GOODRAM Solid-State Drive (SSD)
, solid-state drive (ssd) в българия
, solid-state drive (ssd) techmag
, онлайн поръчка Solid-State Drive (SSD)
, магазин за Solid-State Drive (SSD)
, топ оферти Solid-State Drive (SSD)
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 характеристики
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 спецификации
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 review
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 сравнение
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 отзиви
, GOODRAM SSDPR-CL100-120-G3 намаление
| Component for: | PC/Laptop |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Interface: | Serial ATA III |
| NVMe: | No |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| Write speed: | 360 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| TBW rating: | 90 |
| Hardware encryption: | No |
| Memory type: | 3D NAND |
| SSD capacity: | 120 GB |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -45 - 85 °C |
| Height: | 69.8 mm |
| Width: | 100 mm |
| Depth: | 7 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |





