











Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80") Black, Steel
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAGEMUCH0023
- Тегло: 2.62kg
- SKU: TVAGEMUCH0023
34.12€ (66.73лв.)
без ДДС: 28.43€ (55.60лв.)
Етикети:
Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, TVAGEMUCH0023
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, цена Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, оферти Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, ревю Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, промоция Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, онлайн магазин Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, поръчай Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel мнения
, Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, гаранция Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, бърза доставка Gembird WM-80T-01 TV mount/stand 2.03 m (80) Black
, Steel
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0023 намаление
EAN: 8716309126168
MPN: WM-80T-01
Technical Specifications
| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Product colour | Steel |
| Housing material | Steel |
| Width | 431 mm |
| Height | 49 mm |
| Depth (max) | 4.9 cm |
| Weight | 2.25 kg |
| Depth (min) | 4.9 cm |
| Package width | 125 mm |
| Package weight | 2.72 kg |
| Package height | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 682 mm |
| Mounting kit | Yes |
| Manual | Yes |
| Swivelling | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -12 - 3° |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Maximum screen size | 2.03 m (80") |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 68 x 6 cm
Weight: 2.62 kg




