





















Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion), 37”-80”, up to 50kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAGEMUCH0059
- Тегло: 7.70kg
- SKU: TVAGEMUCH0059
55.93€ (109.39лв.)
без ДДС: 46.61€ (91.16лв.)
Етикети:
Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, TVAGEMUCH0059
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, цена Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, оферти Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, ревю Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, промоция Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, онлайн магазин Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, поръчай Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg мнения
, Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, гаранция Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, бърза доставка Gembird WM-80ST-05 TV wall mount (full-motion)
, 37”-80”
, up to 50kg
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0059 намаление
EAN: 8716309127806
MPN: WM-80ST-05
Technical Specifications
| Sustainability certificates | RoHS |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Weight | 7.3 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 442 mm |
| Package depth | 347 mm |
| Package height | 85 mm |
| Mounting kit | Yes |
| User guide | Yes |
| Distance to the wall (max) | 62 cm |
| Angle of rotation | 90° |
| Built-in spirit level | No |
| Tilt angle range | +3 -15° |
| Distance to the wall (min) | 7.6 cm |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Maximum screen size | 2.03 m (80") |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.5 x 35 x 45 cm
Weight: 7.7 kg




