





Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80") Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WM-80ST-03
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.68kg
50.95€ (99.65лв.)
без ДДС: 42.46€ (83.04лв.)
Етикети:
Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, WM-80ST-03
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, цена Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, оферти Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, ревю Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, промоция Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, онлайн магазин Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, поръчай Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black мнения
, Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, гаранция Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, бърза доставка Gembird WM-80ST-03 TV mount 2.03 m (80) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD WM-80ST-03 характеристики
, GEMBIRD WM-80ST-03 спецификации
, GEMBIRD WM-80ST-03 review
, GEMBIRD WM-80ST-03 сравнение
, GEMBIRD WM-80ST-03 отзиви
, GEMBIRD WM-80ST-03 намаление
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Number of arms: | 2 |
| Housing material: | Plastic, Steel |
| Product colour: | Black |
| Height: | 640 mm |
| Weight: | 3.6 kg |
| Depth (max): | 42 cm |
| Width: | 355 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 155 mm |
| Package depth: | 62 mm |
| Package width: | 645 mm |
| Manual: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Turn angle: | 120° |
| Tilt angle range: | 3 - -15° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | 60 - -60° |
| Distance to the wall (max): | 35.5 cm |
| Cable management: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot angle: | 3 - -3° |
| Distance to the wall (min): | 6.7 cm |
| Number of displays supported: | 1 |
| Panel mounting interface: | 100 x 200 mm, 400 x 200, 100 x 150, 150 x 100, 600 x 300, 150 x 150, 200 x 100, 200 x 200 mm, 400 x 300, 300 x 300 mm, 600 x 400, 400 x 400, 300 x 200, 600 x 200, 100 x 100 mm |
| Minimum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Mounting type: | Wall |
| Maximum weight capacity: | 40 kg |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Minimum screen size: | 94 cm (37") |
| Maximum screen size: | 2.03 m (80") |









