











Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70") Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAGEMUCH0021
- Тегло: 2.02kg
- SKU: TVAGEMUCH0021
24.95€ (48.79лв.)
без ДДС: 20.79€ (40.66лв.)
Етикети:
Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, TVAGEMUCH0021
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, цена Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, оферти Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, ревю Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, промоция Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, онлайн магазин Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, поръчай Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black мнения
, Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, гаранция Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, бърза доставка Gembird WM-70T-02 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0021 намаление
EAN: 8716309126052
MPN: WM-70T-02
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Weight | 1.75 kg |
| Height | 53 mm |
| Width | 425 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Package width | 112 mm |
| Package weight | 2.06 kg |
| Package height | 56 mm |
| Package depth | 662 mm |
| Distance to the wall (max) | 5.3 cm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | No |
| Swivelling | No |
| Tilt angle range | -12 - 12° |
| Adjustable depth | No |
| Rotating | No |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 66 x 13 cm
Weight: 2.015 kg




