





Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70") Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: WM-70ST-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.40kg
42.91€ (83.93лв.)
без ДДС: 35.76€ (69.94лв.)
Етикети:
Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, WM-70ST-01
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, цена Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, оферти Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, ревю Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, промоция Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, онлайн магазин Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, поръчай Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black мнения
, Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, гаранция Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, бърза доставка Gembird WM-70ST-01 TV mount 177.8 cm (70) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD WM-70ST-01 характеристики
, GEMBIRD WM-70ST-01 спецификации
, GEMBIRD WM-70ST-01 review
, GEMBIRD WM-70ST-01 сравнение
, GEMBIRD WM-70ST-01 отзиви
, GEMBIRD WM-70ST-01 намаление
| Compliance certificates: | RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Number of arms: | 2 |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic, Steel |
| Weight: | 4.65 kg |
| Width: | 400 mm |
| Height: | 635 mm |
| Depth (max): | 43 cm |
| Package depth: | 91 mm |
| Package width: | 752 mm |
| Package height: | 184 mm |
| Package type: | Box |
| Mounting kit: | Yes |
| Manual: | Yes |
| Tilt angle range: | 0 - -20° |
| Cable management: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Distance to the wall (min): | 7.8 cm |
| Distance to the wall (max): | 40 cm |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | 60 - -60° |
| Turn angle: | 120° |
| Panel mounting interface: | 300 x 300, 400 x 200, 600 x 400, 400 x 400, 300 x 200, 200 x 200, 400 x 300 |
| Maximum screen size: | 177.8 cm (70") |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Mounting type: | Wall |
| Number of displays supported: | 1 |
| Minimum screen size: | 94 cm (37") |
| Maximum weight capacity: | 35 kg |
| Minimum VESA mount: | 200 x 200 mm |









